Projekt RCK KaRijERA

U sklopu projekta RCK KaRijERA izrađeni je kratki film o Tehničkoj školi Karlovac kojim se želimo ukratko predstaviti. U filmu se mogu vidjeti učionice, praktikumi i postojeća nastavna sredstva koja koristimo u nastavi. Dio filma prikazuje radionice gdje se odvija naša praktična nastava.

Promotivni film  je izrađen u produkciji KA-UČ televizije. Film o školi  možete pogledati na sljedećoj poveznici OVDJE.

Kratki promotivni film KA-UČ televizije nalazi se na sljedećoj poveznici OVDJE.

26.01.2021.

Internetska stranica projekta RCK KaRijERA nalazi se na sljedećoj poveznici: https://rck-karijera.eu

Početna konferencija projekta Uspostave infrastrukture Regionalnog centra kompetentnosti u podsektoru elektrotehnike i računalstva „RCK-KaRijERA“ održana je 30. rujna 2020. godine u Tehničkoj školi Karlovac. Više o konferenciji nalazi se u članku OVDJE.

01.10.2020.

Započela provedba EU-projekta "RCK-KaRijERA". Više o tome vidi OVDJE.

Poziv na dostavu ponuda u postupku jednostavne nabave u projektu "RCK KaRijERA",  vidi OVDJE.

21.01.2020.

Izmjena poziva na dostavu ponuda u postupku jednostavne nabave u projektu "RCK KaRijERA", vidi OVDJE.

24.01.2020.

Pojašnjenja predmeta nabave Poziva na dostavu ponuda u projektu "RCK KaRijERA", vidi OVDJE.

30.01.2020.

Odluku o odabiru najpovoljnije ponude i Zapisnik o otvaranju ponuda za projekt RCK KaRijERA, vidi OVDJE.

05.02.2020.

Izrađen je logotip projekta RCK KaRijERA, a može se vidjeti i skinuti OVDJE.

31.03.2020.

Svi materijali vezani uz projekt RCK-KaRijERA-plakati i letci mogu se vidjeti OVDJE.

01.04.2020.

Izrađena internet stranica projekta RCK KaRijERA,  vidi VIŠE.

29.05.2020.