Projekt RCK STRuKA

U sklopu projekta RCK STRuKA izrađeni je kratki film o Tehničkoj školi Karlovac kojim se želimo ukratko predstaviti. U filmu se mogu vidjeti učionice, praktikumi i postojeća nastavna sredstva koja koristimo u nastavi. Dio filma prikazuje radionice gdje se odvija naša praktična nastava.

Promotivni film  je izrađen u produkciji KA-UČ televizije. Film o školi  možete pogledati na sljedećoj poveznici OVDJE.

Kratki promotivni film KA-UČ televizije nalazi se na sljedećoj poveznici OVDJE.

26.01.2021.

Internetska stranica projekta STRuKA nalazi se na sljedećoj poveznici: https://rck-struka.eu

Započela provedba  EU projekta "RCK-STRuKA". Više o tome vidi OVDJE.

Poziv na dostavu ponuda u postupku jednostavne nabave u projektu "RCK STRuKA" vidi OVDJE.

21.01.2020.

Izmjena poziva na  dostavu ponuda u postupku jednostavne nabave u projektu "RCK STRuKA", vidi OVDJE.

24.01.2020.

Pojašnjenja predmeta nabave Poziva na dostavu ponuda u projektu "R$CK STRuKA", vidi OVDJE.

30.01.2020.

Odluku o odabiru najpovoljnije ponude i Zapisnik o otvaranju ponuda za projekt RCK STRuKA, vidi OVDJE.

05.02.2020.

Izrađen je logotip projekta RCK STRuKA, a može se vidjeti i skinuti OVDJE.

31.03.2020.

Svi materijali vezani uz projekt RCK-STRuKA-plakati i letci mogu se vidjeti OVDJE.

01.04.2020.