Program Erasmus+ Mundus

 

Preliminarni rezultati natječaja za sudjelovanje u projektu Building professional Future together 1. 2019.mogu se vidjeti OVDJE.

28.10.2019.

 


Dragi učenici, nakon prvog kruga natječaja ostalo je slobodnih mjesta za praksu u Zaragozi u sklopu projekta Building Professional Future Together1, te se natječaj produžuje do 13. listopada 2019.Vidi VIŠE.

 

09.10.2019.


 

Naša škola i ove godine sudjeluje u Erasmus projektu organizacije Mundus iz Španjolske pod nazivom Building professional future together. Projekt   nudi učenicima mogućnost odlaska na stručnu praksu u Zaragozu u trajanju od mjesec dana. Dodatne informacije kao i iskustva učenika koji su      sudjelovali prošle godine možete pronaći OVDJE, a uskoro će biti objavljen natječaj.

09.09. 2019.


 

Poziv(natječaj) za sudjelovanje u projektu"Building professional future together 1" za šk. god. 2019./20. može  se vidjeti OVDJE.

18.09. 2019.


 

 

Tehnička škola  Karlovac sudjeluje u programu "Mundus" u okviru projekta "Building professional future together".

Više o ovom projektu možeš saznati OVDJE.

 


 

Natječaj za odabir kandidata za mobilnost u sklopu projekta "Building professional future togrther1 "

može se vidjeti OVDJE.

12.09.2018.

 


 

Odabir sudionika i kriteriji  u programu Building professional future together1 vidi OVDJE.

Rezultate odabira učenika vidi OVDJE.

03.10.2018.


Dragi učenici,

objavljujemo konačnu listu sudionika prvog kruga mobilnosti u sklopu projekta Building professional future 1.

Čestitamo odabranim učenicima te vas molimo da svakodnevno pregledavate svoju e-poštu budući da ćemo vas preko maila obavještavati o sljedećim koracima.

Kandidatima na listi čekanja zahvaljujemo na interesu i prijavi te preporučujemo da se ponovo prijave u idućem krugu za mobilnosti koje će se realizirati 2020.godine. Konačnu listu vidi OVDJE.

11.10.2018.


 

Od 8. siječnja  do 8. veljače 2019. učenici Tehničke škole Karlovac (Gabriel Dubić, Josip Hegedić, Roman Radman i Leo Radočaj) boravili su u Zaragozi na stručnoj praksi u sklopu Erasmus+ projekta Building Professional Future Together 1. Fotografije koje su predstavili i na Nastavničkom vijeću vidi OVDJE.

04.04.2019.