Raspored popravnih ispita - ljetni rok, 2009./2010.

Napomene:       

  • Učenici koji istovremeno polažu dva predmeta trebaju se javiti nastavniku radi dogovora o polaganju.
  • U stupcu "nastavnik-komisija" učenik polaže kod nastavnika čije je ime podvučeno.

 

Raspored pismenog ispita iz matematike:

  • nastavnik Butković Krešimir – 05. 07. 2010. u 08:00 sati u sobi 48
  • nastavnica Kondić Stana – 05. 07. 2010. u 08:00 sati u sobi  44
  • nastavnica Pavić Danica – 05. 07. 2010. u 08:00 sati u sobi  45
  • nastavnica Milovac Sanja – 05. 07. 2010. u 08:00 sati u sobi  49

Napomene:       

  • Učenici koji su prijavili ispit kod nastavnice Starčević Ane polažu popravak kod nastavnika koji je bio na zamjeni.

 

       (o usmenom ispitu učenici će biti obaviješteni na nakon pismenog ispita)

 
Nastavni predmetNastavnik- komisijaDatum i vrijemeSoba
Hrvatski jezik

Povijest

Benić Brzica Romana

Veselić Milena

Pregelj Ivana

05.07.2010. u 10:00 sati44
Hrvatski jezik

Politika i gospodarstvo

Draženović Branka

Makarić Jadranka

Marčetić-Pavlović B

05.07.2010. u 10:00 sati45
Engleski jezik

Cegur Zdenka

Bućan Milena

Vouk Davorka

06.07. 2010. u 08:00 sati3
Prometna struka

Geografija

Arbutina Vlado

Mataija Vera

Kokotović Snježana

05.07. 2010. u 10:00 sati5
Tehnički materijali

Mlinac Magličić D.

Badovinac Nikola

Gajšak Zoran

06.07.2010. u 09:00 sati48
Fizika

Ivka Žunac Vlatka

Šaponja Milutinović Dijana

Pizent Antun

06.07.2010. u 10:00 sati

 

59
Elektro struka

Ratkaj Irena

Jurić Mirko

Radman Željko

06.07.2010. u 10:007
Elektro struka

Novicki Tihomir

Anić Marijan

Dario Mrzljak

05.07.2010. u 10:007
Elektro struka

Grgić Dragan

Badovinac Nikola

Pavletić Hrvoje

06.07.2010. u 09:4049
Elektro struka

Računalstvo

Šutalo Dobroslav

Šutalo Sanda

Anić Marijan

07.07.2010. u 10:0057
Strojarska struka

Vrsalović Petar

Lukežić Ivan

Bakarić Mirko

06.07.2010. u 10:305
Strojarska struka

Žibrat Boris

Mlinac Magličić D.

Trubić Ivan

06.07.2010. u 09:4048
Strojarska struka

Katalinić Petar

Gajšak Zoran

Milena Veselić

06.07.2010. u 10:004
Strojarska struka

Bijelić Milan

Cigić Tonćo

Oršolić Katica

06.07.2010. u 10:0044
Strojarska struka

Milovac Sanja

Harambašić Rifet

Gagula Anto

07.07.2010. u 10:005
Matematka - usmeni

Butković Krešo

Jurić Mirko

Lukežić Ivan

07.07.2010. u 08:0048
Matematka - usmeni

Pavić Danica

Bakarić Mirko

Mihalić Cahun Željka

07.07.2010. u 08:0045
Matematka - usmeni

Kondić Stana

Veselić Vladimir

Vrsalović Petar

07.07.2010. u 08:0044