Program Mundus

Tehnička škola  Karlovac sudjeluje u programu "Mundus" u okviru projekta "Building professional future together".

Više o ovom projektu možeš saznati OVDJE.

Natječaj za odabir kandidata za mobilnost u sklopu projekta "Building professional future togrther1 "

može se vidjeti OVDJE.

12.09.2018.

Odabir sudionika i kriteriji  u programu Building professional future together1 vidi OVDJE.

Rezultate odabira učenika vidi OVDJE.

03.10.2018.

Dragi učenici,

objavljujemo konačnu listu sudionika prvog kruga mobilnosti u sklopu projekta Building professional future 1.

Čestitamo odabranim učenicima te vas molimo da svakodnevno pregledavate svoju e-poštu budući da ćemo vas preko maila obavještavati o sljedećim koracima.

Kandidatima na listi čekanja zahvaljujemo na interesu i prijavi te preporučujemo da se ponovo prijave u idućem krugu za mobilnosti koje će se realizirati 2020.godine. Konačnu listu vidi OVDJE.

11.10.2018.